Dostawa i metody płatności


Poniżej przedstawiamy Wam jakie są dostępne metody dostawy w Naszej wypożyczalni dekoracji ślubno weselnych i dostępne metody płatności. Nie oferujemy opcji wypożyczania z płatnością przy odbiorze i bez podpisanych umów przed wysyłką zamówionych przedmiotów.


Sposoby wysyłki zamówień


Nasze przesyłki są wysyłane poprzez firmę kurierską DPD Polska. Posiadamy do nich największe zaufanie. Nie preferujemy odbiorów i wysyłek firmami klientów, ponieważ stwarza to niepotrzebne zamieszanie w Naszych systemach rezerwacji.


Metody płatności w Naszej wypożyczalni


Realizujemy tylko zamówienia dobrze opłacone. Jeśli ktoś wpłacił zadatek na usługi wypożyczenia, a nie uiści w terminie opłaty końcowej zamówienie nie zostanie zrealizowane.
Sprawdź Naszą firmę w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod linkiem, wpisują NIP Naszej firmy 815-165-60-56 (Studio Dekoracji Iwona Litwin).

Płatności są przyjmowane na poniższe konto bankowe:

Studio Dekoracji Iwona Litwin
Albigowa 504b, 37-122 Albigowa

Prosimy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisywać numer zamówienia widniejący podczas końcowego zamówienia w Naszym sklepie. Jest to jedyny sposób rozpoznania Państwa płatności do konkretnego zamówienia.