O nas

Kilka słów o Nas. Działamy na rynku ponad 5 lat. Zaczynaliśmy w latach 2012 roku gdzie dzięki odpowiedniej porze rozpoczęcia działalności mogliśmy zgromadzić wiele elementów do Naszej wypożyczalni, które używamy sami, a od teraz możemy także z nich korzystać. Dzięki takiemu stażowi zdobyliśmy wiele doświadczeń w zakresie dekorowania sal weselnych i kościołów. Przez swoja krótką karierę zdobyliśmy kilka wyróżnień z zakresie prowadzonej działalności

FIRMA ROKU 2016 w kategorii DEKORACJE

FIRMA ROKU 2017 w kategorii USŁUGI SPECJALNE

FLORYSTA ROKU 2017 według Gazety Codziennej NOWINY

W swojej ofercie posiadamy szereg usług poza dekoracjami takie jak: fotobudki, fotolustro, balony z helem, fontanny czekoladowe. Przez swoje zaangażowanie i sumienność potrafimy się pochwalić bardzo dużą bazą zadowolonych klientów co świadczą opinie na Naszych oficjalnych profilach w portalach społecznościowych Facebook czy Google.

Tak więc po zdobyciu doświadczenia w branży weselnej oddajemy w Wasze ręce wypożyczalnie artykułów dekoracyjnych jak i ślubnych i nie tylko. Wiemy co jest najbardziej potrzebne Pannie Młodej i to oferujemy na łamach naszych stron internetowych w atrakcyjnych cenach – już nie ma potrzeby kupowania przedmiotów, które po uroczystości będą przewalane z miejsca na miejsce w domu czy mieszkaniu, a ostatecznie kończą w piwnicach lub na śmietnikach.

Zapraszamy do współpracy wszystkie sale weselne z Polski jak i inne firmy dekoratorskie nie posiadających jeszcze wielu przedmiotów. Posiadamy bardzo dużą ofertę i ogromne możliwości.